To już pewne. W przyszłym sezonie Paulina Misiek będzie reprezentować barwy naszego zespołu. Ostatnie dwa sezony spędziła w Gorzowie, a wcześniej grała dla m. in takich zespołów jak Energa Toruń czy CCC Polkowice.

Ostatni sezon pod względem statystycznym był dla niej rekordowy. Jej średnie na poziomie 13.3 pkt., 4,5 zb. i ponad jeden przechwyt na mecz pozwalają wierzyć, że pomoże naszemu zespołowi po obu stronach boiska.

Misiek została również wyróżniona przez Energa Basket Ligę w styczniu kiedy poprowadziła swój zespół do 3 zwycięstw ze średnimi 22,6 punktu i 5 zbiórek. W nagrodę została wybrana najlepszą zawodniczką tego okresu.

Na parkietach europejskich również nie zawodziła. W rozgrywkach EuroCup notowała niespełna 10 punktów oraz prawie 4 zbiórki w każdym spotkaniu co czyniło ją jedną z najważniejszych zawodniczek w zespole.

A oto co na jej temat ma do powiedzenia Gundars Vetra:”Paulina jest dla nas bardzo ważnym ogniwem w nadchodzącym sezonie. Jest wysokiej klasy, doświadczoną zawodniczką i uważam, że zakontraktowanie jej to bardzo dobra decyzja zarządu. Dla mnie jest ona w TOP 5 polskich zawodniczek w tym momencie i cieszę się, że będzie dla nas grać. Nie mogę się doczekać, aż będę mógł z nią pracować i jestem pewien, że będzie miała bardzo duży wpływ na naszą grę.”