Wielkie piłkarskie emocje coraz bliżej! Już 16 czerwca startuje Turniej Finałowy Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Gdynia Miasto Gospodarz zaprasza na mecze reprezentacji Hiszpanii, Portugalii i Macedonii. Na Stadionie Miejskim będziemy podziwiać gwiazdy największych europejskich klubów, m.in.: Realu Madryt, FC Barcelona, AC Milan, FC Porto, czy Arsenalu Londyn. Bilety, już od 15 złotych, dostępne są na u21poland.kupbilet.pl.

 

KOPALNIA DIAMENTÓW

Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 to wspaniałe sportowe święto. Pod względem rangi jest to druga, tuż po mistrzostwach seniorów, impreza piłkarska w Europie. Turniej, w którym co dwa lata najsilniejsze drużyny narodowe walczą o wyjątkowe trofeum, stanowi pomost pomiędzy młodzieżową piłką nożną a „dorosłym” futbolem na najwyższym światowym poziomie. W przeszłości rozgrywki wyłoniły takie gwiazdy, jak m.in.: Zinedine’a Zidane’a, Luisa Figo, Andreę Pirlo, Petra Cecha, Franka Lamparda, Raula, czy Harry’ego Kane’a. Czas na kolejne odkrycia!

 

GRUPA BAŁKAŃSKO-IBERYJSKA

Na mogącym pomieścić ponad 15 000 kibiców Stadionie Miejskim w Gdyni rywalizować będą drużyny grupy B: Portugalia, Hiszpania i Macedonia (czwarty zespół, Serbia, wszystkie mecze rozegra w Bydgoszczy). W przeszłości na nowoczesnym gdyńskim obiekcie gościły m.in. piłkarskie reprezentacje Urugwaju i Irlandii, a także młodzieżowa reprezentacja Polski, jednak czerwcowe mecze będą zdecydowanie najbardziej prestiżowymi wydarzeniami w sześcioletniej historii stadionu.

 

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY

Otwarta sprzedaż biletów na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 wystartowała 21 lutego 2017 roku i prowadzona jest za pośrednictwem strony internetowej bilety.u21poland.com. Na 21 spotkań turnieju udostępniono łącznie ok. 330 tysięcy wejściówek w dwóch kategoriach, których ceny zaczynają się już od 15 złotych. Jedna osoba może zakupić maksymalnie osiem biletów na każde spotkanie mistrzostw. Obowiązuje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy”.