W sobotę o godzinie 18:00 zostanie rozegrana 22 kolejka Tauron Basket Ligi Kobiet. Na ligowe parkiety wybiegnie wszystkie 12 zespołów. Basket zapewnił już sobie 5 miejsce w tabeli tak więc dla naszej drużyny spotkanie z Siedlcami będzie ostatnim sprawdzianem przed zbliżającymi się meczami o Mistrzostwo Polski.

Spotkanie w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu, nie będzie miało znaczenia dla naszej pozycji w tabeli. Jednak jest to bardzo ważny meczy dla naszego sztabu trenerskiego, ponieważ może pokazać na czym warto się skupić przed zbliżającymi się play-offami. Natomiast ekipa z Siedlec wciąż walczy o 10 miejsce w tabeli.

W pierwszym pojedynku pomiędzy tymi zespołami lepszy okazał się Basket, wygrywając na wyjeździe 91:77. W tamtym meczu Marie Malone występowała jeszcze pod wodzą trenera Teodora Mollova. Jutro z pewnością będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony grając przeciwko swoim niedawnym koleżankom z zespołu.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny dlatego serdecznie zachęcamy do kibicowania naszej drużynie. Oby stara hala znowu okazała się dla nas szczęśliwa.