Kamila Borkowska zostaje #wGdyni.

Kamila Borkowska przedłużyła kontrakt na kolejny sezon w naszym klubie. Popularna „KB” jest z nami już od kilku lat, a swoją przygodę nad morzem rozpoczęła będąć jeszcze w liceum. To w młodzieżowych klubach GTK Gdynia dała się poznać naszym kibicom.

Również na europejskich parkietach nasza zawodniczka nie jest postacią anonimową, bowiem Kamila ma za sobą występy w rozgrywkach EuroCup oraz Euroligi Kobiet. Mierząca 201 cm Borkowska to etatowa reprezentantka naszego kraju. Obecna na każdym zgrupowaniu, systematycznie powiększa swój dorobek meczowy z orzełkiem na piersi.

Zawodniczka ma na swoim koncie Mistrzostwo Polski i Młodzieżowy Puchar Polski U19, złoty medal MP Energa Basket Ligi Kobiet w sezonie 20/21 oraz ubiegłoroczny brązowy medal wyżej wymienionych rozgrywek

-Bardzo się cieszę, że kolejny sezon będę mogła spędzić w Gdyni. Jest to miasto, w którym czuję się naprawdę dobrze. Wiem, że pod wodzą nowego Trenera możemy na nowo zdobywać najwyższe cele! – zapowiada.