Już w sobotę 24.10.15 o godzinie 18 rozegramy mecz 6 kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet. Tym razem podopieczne Katarzyny Dydek zmierzą się z trzecim zespołem poprzedniego sezonu – Energą Toruń.

 

Katarzynki słabo rozpoczęły tegoroczne rozgrywki, przegrywając trzy pierwsze starcia z Sosnowcem, Polkowicami oraz Siedlcami. Wszystkie ze spotkań były wyrównane, najwyższa przegrana z MKS-em to 8 punktów. W tej chwili, są jednak na fali wznoszącej po tym jak najpierw zdominowały Widzew zdobywając  19 punktów więcej, a następnie wygrywając na wyjeździe z niepokonaną do tej pory Ślęzą Wrocław.

Energa w miniony czwartek została wzmocniona, amerykańską skrzydłową Shae Kelley, która z wraz z zespołem Minnesota Lynx wywalczyła tydzień temu mistrzostwo ligi WNBA. Amerykanka niewątpliwie będzie chciała zaprezentować się z najlepszej strony.

Cały zespół musi zagrać dobry mecz ale szczególnie liczymy na kolejny świetny występ Agnieszki Bibrzyckiej. W ostatnim meczu po raz kolejny pokazała jaką jest doskonałą zawodniczką i że nie boi się brać ciężaru gry na siebie w decydujących minutach spotkania. Równie ważny będzie występ Jeleny Skerović, której podania nie raz otwierają wolną drogę do kosza.

Mecz będzie transmitowany w internecie pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=ihvPxghHyAI

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wyjazdu na mecz do Torunia, na który wstęp będzie bezpłatny!