W najbliższy weekend wyruszamy do Lublina, gdzie w niedzielę 13 lutego podejmiemy groźnego rywala AZS UMCS Lublin na jego własnym terenie. Takie wyzwania lubimy najbardziej, ale co nas czeka na hali Zdzisława Niedzieli? 🔥⤵

Podczas Suzuki Pucharu Polski Kobiet w Bydgoszczy mieliśmy okazję zobaczyć lublinianki w akcji. Zawodniczki Krzysztofa Szewczyka dzielnie walczyły z polkowiczankami, ale ostatecznie uległy w półfinałach SPP. W tabeli Energa Basket Liga Kobiet AZS UMCS Lublin melduje się na drugim miejscu z 12 zwycięstwami i 3 porażkami. Byliśmy świadkami jednej z przegranej, która miała miejsce w Hali Arena Gdynia, kiedy to nasze gdynianki na czele z Morgan Bertsch wygrały prawie 50 punktami (97:50)

💪Najlepszymi zawodniczkami Lublina to zdecydowanie: Kamiah Smalls, Natasha Mack, Martina Fassina oraz Ivana Jakubcova. Wszystkie z nich średnio notują ponad 10 punktów na mecz. Ciekawe widowisko sportowe zbliża się wielkimi krokami, a my odliczamy godziny do meczu. 💻 Według informacji na stronie ligi, transmisja odbędzie się na kanale YouTube Polski Związek Koszykówki.