Nasze koszykarki już drugi sezon korzystają ze wsparcia regeneracyjnego – łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Możliwość nowoczesnej i innowacyjnej odnowie biologicznej jest możliwa dzięki naszemu partnerowi – firmie OMNIOXY.

Łagodna sesja hiperbaryczna Omnioxy polega na oddychaniu skoncentrowanym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia. Nowoczesna metoda wspiera regenerację organizmu i wspomaga naturalne procesy fizjologiczne.

Łagodne komory hiperbaryczne pozwalają na szybszą regenerację naszych zawodniczek, szczególnie w tym okresie, kiedy łączymy grę na parkietach polskiej i zagranicznej ligi.Zapytaliśmy naszego fizjoterapeutę Norberta Wrzesińskiego co sądzi na temat komory hiperbarycznej OMNIOXY?

Terapia z zastosowaniem hiperbarii tlenowej znacznie przyspiesza regenerację naszych zawodniczek, co jest niezwykle istotne w przypadku rozgrywania dwóch meczów tygodniowo w ramach Energa Basket Liga Kobiet i EuroLeague Women. Oprócz skuteczności w walce ze stresem oksydacyjnym, komora wspiera proces regeneracji tkanek. Sprzęt zapewniony przez firmę Omnioxy spełnia najwyższe standardy z zakresu łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, a szkolenia zapewnione naszych fizjoterapeutom są zgodne z najnowszymi wytycznymi i trendami regeneracyjnymi na świecie – mówi Norbert Wrzesiński.

Dziękujemy za wsparcie OMNIOXY!

Fot. Agnieszka Modelska