Przy drużynie Basket Women Arka Gdynia  został powołany do życia projekt, który cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Mowa o Klubie Biznesu, którego celem jest wsparcie klubu sportowego oraz pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności. Pierwsze spotkanie Klubu już niebawem!

Klub Biznesu Arka Gdynia ma za zadanie łączyć ze sobą dwa światy – sportu i biznesu. Jego głównym celem jest zrzeszanie przedsiębiorców oraz umożliwianie im nawiązywania między sobą kontaktów biznesowych. Projekt będzie stanowił swego rodzaju odpowiedź na potrzeby właścicieli różnego rodzaju firm.

W Klubie Biznesu Arka Gdynia przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, dzięki czemu będą mieli możliwość rozwijania swoich firm oraz zwiększania zasięgów oferowanych produktów i usług. By ułatwić właścicielom firm nawiązywanie znajomości, w Klubie Biznesu organizowane będą spotkania biznesowe. Odbywały się one będą cyklicznie raz w miesiącu. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy, kto prowadzi własną firmę, bez względu na obszar jej działania, branżę czy wielkość. Klub nie wprowadza również ograniczeń związanych z liczbą przedsiębiorców reprezentujących tą samą branżę.

Pierwsze takie spotkanie odbędzie się już 7 lutego 2019 roku w Hotelu Hotton,a rozpocznie się o godzinie 9:00. Każdy przedsiębiorca, który weźmie udział w spotkaniu będzie miał możliwość zaprezentowania swojej firmy, opowiedzenia o tym, czym się zajmuje, co może zaoferować innym oraz jakich kontaktów sam poszukuje. Okazać się może, że wśród  zgormadzonych przedsiębiorców będzie firma, z którą możliwe będzie zawarcie współpracy.

Ponadto dla osób, które zdecydują się zostać członkami Klubu Biznesu działającego przy Basket Women Arka Gdynia, przewidziane są dodatkowe korzyści. Przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy przyłączą się do Klubu będą mieli zagwarantowaną opiekę koordynatora, który pomoże im w nawiązywaniu kontaktów z innymi firmami. Przedstawiciele Klubu będą organizowali dla klubowiczów również zamknięte spotkania, podczas których poza rozmowami o biznesie będą oni mogli także brać udział w wyjazdach integracyjnych np. na mecze, uczestniczyć w spotkaniach ze znanymi sportowcami, w degustacjach alkoholi z różnych stron świata czy mierzyć się ze sobą podczas wspólnej gry w golfa. Klub pomaga  też przedsiębiorcom, którzy do niego wstępują w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży. Ponadto będą mogli oni również reklamować swoje firmy w ogólnopolskim newsletterze. Do ich dyspozycji jest także portal, dzięki któremu mają możliwość szybkiego wyszukiwania klubowiczów z innych miast oraz nawiązywania z nimi pierwszych kontaktów.

Poza tym, że Klub Biznesu będzie pomagał przedsiębiorcom, stanowił on będzie również ogromne wsparcie dla samego klubu sportowego. Właściciele firm, którzy przyłączą się do organizacji będą mieli możliwość realnej pomocy swojej ulubionej drużynie dzięki czemu przyczynią się do jej rozwoju.

Projekty takie jak Klub Biznesu Arka Gdynia działają także przy 24 innych klubach sportowych, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wszystkie te kluby razem tworzą Partnerskie Kluby Biznesu. Dlaczego partnerskie? Otóż dlatego, że współpraca wewnątrz Klubów i pomiędzy nimi odbywa się właśnie na zasadach partnerstwa. Przedsiębiorcy przyłączając się do Klubu Biznesu mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach biznesowych innych Klubów oraz nawiązywania kontaktów biznesowych z firmami z różnych części kraju. A owych firm jest już ponad 2 tysiące. Dzięki temu mają oni możliwość znacznego rozszerzenia działalności swoich firm.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się, jak w praktyce funkcjonuje Klub Biznesu oraz uzyskać więcej informacji o jego celach i planach na przyszłość powinien wziąć udział w spotkaniu biznesowym, które odbędzie się już 7 lutego 2019 roku w Hotelu Hotton w Gdyni. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00. W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat spotkania zapraszamy do wejścia na stronę: www.kbarkagdynia.evenea.pl , gdzie istnieje również możliwość rejestracji lub o kontakt z koordynatorem projektu.

Michał Białkowski

Tel. 601 420 317

E-mail: michal.bialkowski@partnerskiekb.pl