Gdynia, miasto pełne energii i pasji do sportu, zaprasza do uczestnictwa w fascynujących wydarzeniach sportowych w 2024 roku. Oto lista imprez organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu, które nie tylko dostarczą niezapomnianych emocji, ale również połączą społeczność sportową w unikalny sposób.

Miłośnicy koszykówki mają okazję wziąć udział w dynamicznym turnieju 3×3, który odbędzie się na terenie GCS. To nie tylko sportowe wyzwanie, ale również okazja do integracji społeczności, cieszenia się atmosferą streetballowych rozgrywek i wspólnego przeżywania pasji do basketu.

Podczas letnich miesięcy, Gdynia każdego roku staje się areną niezwykłych zmagań na plaży. Aktywna Plaża to turniej, który zgromadzi pasjonatów plażowej piłki siatkowej na najwyższym poziomie. Dla tych, którzy pragną połączenia relaksu nad Bałtykiem z intensywną rywalizacją, to wydarzenie będzie idealnym sposobem na spędzenie czasu.

Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu, w nowy rok ruszą 11 lutego, kiedy wystartuje Bieg Urodzinowy Gdyni otwierający Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2024. Będzie to doskonała okazja do świętowania na sportowo 98. Urodzin naszego miasta.

Gdy Gdynia zamienia się w magiczne miasto podczas letnich nocy, Nocny Bieg Świętojański zapewni uczestnikom niezapomniane wrażenia. Start do biegu zaplanowany jest na godzinę 23:59 w dniu 21 czerwca, a trasa prowadzi między innymi rozświetloną ulicą Świętojańską, tworząc wyjątkową atmosferę sportowej magii.

W hołdzie dla historii Polski, listopadowy Bieg Niepodległości w Gdyni to wyjątkowe wydarzenie. Dystans pokonywany w duchu patriotyzmu, a jednocześnie świetnej zabawy, sprawi, że uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do poprawy swojej kondycji fizycznej, ale także do uczczenia ważnych chwil z historii Polski.

Nie przegap okazji, aby uczestniczyć w tych niezwykłych wydarzeniach sportowych, które łączą pasję i rywalizację sportową w mieście z morza i marzeń. Informacje o wszystkich znajdziesz na stronie www.gdyniasport.pl.