W niedzielę 6 grudnia rozegramy mecz 11 kolejki TBLK. Rywalem podopiecznych Katarzyny Dydek Będzie zespół MKK Siedlce.

 

Siedlczanki z bilansem 2 zwycięstw i 8 porażek zajmują w tej chwili ostatnią pozycję w tabeli. W tym sezonie we własnej hali udało im się pokonać Energę Toruń oraz JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec. Najjaśniejszymi punktami w ekipie z Siedlec są Amerykanki – Mari Malone ( 13.3 punktów, 8.3 zbiórki na mecz) oraz Keena Mays ( 9.8 punktów, 3.5 asysty na mecz). Silnym wsparciem jest również Ukrainka – Anna Olchowyk notująca 9.6 punktów na mecz.

W zeszłym sezonie w barwach drużyny MKK Siedlce występowała młodsza z sióstr Bibrzyckich – Magda. Jednakże, ciężko mówić tu o przewadze jaką nam to daje, ponieważ w ich aktualnym składzie w stosunku do zeszłorocznych rozgrywek pozostały tylko 2 zawodniczki – Magdalena Koperwas, Dominika Prochenka oraz trener – Teodor Mollov, który jest również aktualnym trenerem Reprezentacji Polski Kobiet.

Początek spotkania przewidziany jest na godzinę 17:00. Mecz będą mogli Państwo obejrzeć za pośrednictwem internetu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://basketligakobiet.pl/ oraz na naszym Fan Page`u na facebook`u https://www.facebook.com/BIGdyniaSSA.

Zapraszamy do kibicowania!